Warsztaty Terapii Prowokatywnej i Coachingu Prowokatywnego w Polsce


 

Zapraszamy do udziału w Mistrzowskiej Szkole Coachingu Prowokatywnego, która prowadza Tomasz Kowalik i Brian Kaplan


 

Warsztaty Franka Farrelly'ego zakończyły się z chwila jego odejścia


 
Frank Farrelli

W niedzielę 10 lutego 2013 rano w swoim domu zmarł Frank Farrelly, legenda i ojciec Terapii Prowokatywnej, dziadek Coachingu Prowokatywnego.
Jestem wdzięczny losowi, że mogłem go spotkać.
Człowieka Wielkiego Serca i wielkiej odwagi.

Odpoczywaj w pokoju. If you know what I mean...

Będziemy tęsknić.
Tomasz Kowalik

Obejrzyj nietypowe nagranie Franka:
napisz od siebie dwa słowa: www.frankthanks.com

Kim jest był Frank Farrelly?

Frank Farrelly zyskał światową sławę jako wyjątkowo utalentowany terapeuta. Jest autorem kilku publikacji, w tym książki "Terapia Prowokatywna" (wraz z Jeffem Brandsma).

Przeprowadza liczne warsztaty, seminaria i prezentacje swojej pracy dla grup profesjonalistów w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii, Azji.

Wielkie doświadczenie w pracy ze szczególnie trudnymi przypadkami sprawia, że jest nauczycielem wyjątkowo interesującym i ważnym.

Terapia Prowokatywna powstała na oddziale zamkniętym, gdzie Farrelly, niezadowolony ze swojej skuteczności jako terapeuty, zaczął badać nowe sposoby wywoływania istotnej, trwałej zmiany u wyjątkowo opornych, długoletnich pacjentów. Pracował w zakładzie 17 lat rozwijając i udoskonalając swoje techniki.

Frank posiada tytuł Magistra w dziedzinie Opieki Społecznej uzyskany na Uniwersytecie Katolickim i jest członkiem Akademii Opieki Społecznej (Academy of Certified Social Workers). Przez wiele lat był profesorem w klinice Szkoły Opieki Społecznej Uniwersytetu Wisconsin i docentem na Wydziale Psychiatrii Szkoły Medycznej Uniwersytetu Wisconsin.

Ten błyskotliwy terapeuta tak został opisany przez jednego z klientów: Najżyczliwszy, najbardziej uważny człowiek, jakiego widziałem, opakowany w skórę największego sukinsyna, jakiego kiedykolwiek spotkałem.

organizator: metamorfoza.pl
[ X ]
Terapia prowokatywna - książka

"Pierwszy w Polsce, fundamentalny, fantastyczny podręcznik
PODEJSCIA PROWOKATYWNEGO
autorstwa samego twórcy!"

Fragmenty BEZPŁATNIE
do Twojej skrzynki e-mail
Od zaraz!

Bezpłatne fragmenty książki do Twojej skrzynki

(System przyśle prośbę o potwierdzenie adresu)

[ Zamknij Okno ]