UWAGA!!! Warsztaty Franka Farrelly'ego odbywały się w latach 2004-2011 i zakończyły się z jego odejściem.
Obecnie zapraszamy na warsztaty prowadzone przez Tomasza Kowalika: www.prowo.pl
Zapraszamy także do uczestnictwa w Mistrzowskiej Szkole Coachingu Prowokatywnego, którą prowadzi także Tomasz Kowalik.Od dawna w wielu ośrodkach na świecie, nareszcie i w Polsce!

 

(Zaproszenie na warsztat, który nie odbył się z powodu choroby Franka Farrelly'ego)

Po wielu sukcesach warsztatów twórcy Stylu Prowokatywnego w Terapii i Coachingu - Franka Farrelly'ego zapraszamy na kolejne jego warsztaty w ramach cyklu "Warsztaty Mistrzów(R)". już niedługo, bo 11. - 13. maja 2012.

Zgłaszam się na warsztat 2012!

WARSZTAT

UWAGA: Tak jak niemal wszystkie dotychczasowe warsztaty, ten warsztat także będzie filmowany, a nagranie zostanie udostępnione. Każdy z uczestników, a zwłaszcza osoby, które chcą pracować z Frankiem na środku, dostają do podpisania wymaganą prawem zgodę na filmowanie i publikację.

Warsztat jest prezentacją kolejnych mistrzowskich interwencji Frankaz wykorzystaniem zaskoczenia i paradoksu, prowokacji i humoru, mówienia o ważnych sprawach wprost i odwracania kota ogonem, i okazją nauczenia się podstaw tej metody. Frank robi i mówi rzeczy, od których osobom na sali może włos się jeżyć, a człowiek, z którym Frank pracuje - czuje się uszanowany, dokonuje ważnych życiowych odkryć, decyzji, wyborów - przeżywa głębokie zasadnicze zmiany. Frank to terapeuta, który wchodzi w iluzje klienta, by go stamtąd wypchnąć (czasem przez uparte zatrzymywanie w tej iluzji...), Frank mówi, że może pomóc każdemu, kto ma mózg. I robi to. A za tym wszystkim stoi konkretny system zachowań, strategie działań. Terapia prowokatywna ma logiczną strukturę i wewnętrzną spójność, co sprawia, że udział w warsztacie jest czymś dużo więcej niż obejrzenie pokazu Mistrza. Jeżeli chcesz tego doznać, jeżeli chcesz się tego nauczyć, jeżeli chcesz odkryć własny styl prowokowania ludzi (z szacunkiem i życzliwością) do dużych zmian i milowych kroków...

Ten warsztat to poszerzenie twoich możliwości i horyzontów, ożywcze odświeżenie w pracy i wszystkim, co robisz, wzbogacenie twego warsztatu terapeuty - trenera - coacha - szefa ... - męża - żony ...

Jak mówi Frank: W większości terapeutów siedzi Terapeuta Prowokatywny i wyje, żeby go wypuścić.

DLA KOGO TEN WARSZTAT?


Jeśli zawodowo lub prywatnie wspierasz innych i/lub wpływasz na poszerzanie ich możliwości i pragniesz nowych sposobów i nowej skuteczności, jeśli pragniesz osobistej zmiany (szczególnie jeśli próbowałeś już jej dokonać), jeśli chcesz stosować niezwykle skueczne narzędzie z Twoimi klientami, jeśli jesteś po prostu ciekaw...

Zapraszamy:

Warsztat jest nie tylko miejscem i czasem głębokich i szybkich zmian, ale także niezwykłej zabawy z niezwykłym człowiekiem, z kimś, kto z całą pewnością potrafi dokonać w Tobie wielkich zmian, z kimś, kto wskaże Ci dokąd i jak podążać, z kimś, kto ma w sobie tyle radości i miłości, ile nigdy nie otrzymasz od nikogo innego, z twoim osobistym wzorem, z kimś, kto będzie z Tobą do końca życia: z TOBĄ!

11. - 13. maja 2012 (piątek-niedziela)


Miejsce

Warszawa

Kontakt

Tomasz Kowalik

Telefon

(+48) 71 78-33-769, (+48) 502 314 078

e-mail

tomasz.kowalik@metamorfoza.pl

Oto miejsce, gdzie możesz się zgłosić na warsztat: formularz zgłoszeniowy. Koszt warsztatu: wkrótce. Chcesz zapłacić mniej?- zgłoś się wcześniej: jeśli zgłosisz się do 15 marca otrzymasz rabat 8%! oraz... dodatkowy bonus: pierwszeństwo na "The krześle"! Zgłoszenie stanowi wypełnienie formularza zgłoszenia poparte wpłatą rejestracyjną w kwocie 500,- zł dokonaną w odpowiednim terminie. (pozostałą część należy wpłacic min. 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu)

W przypadku rezygnacji z udziału zgłoszonej przed upływem terminu zgłoszeń wczesnych zwracamy całość wpłat, w przypadku rezygnacji po upływie tego terminu, ale conajmniej 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu - opłata rejestracyjna przepada na rzecz organizatora. W przypadku rezygnacji poźniejszej lub nieprzybycia na warsztat - przepada cała należność.

Uwaga! Wypełnienie zgłoszenia stanowi zawarcie wišżšcej umowy.

Czekamy na kontakt, pytania, zgłoszenia.

Tomasz Kowalik
tomasz.kowalik@metamorfoza.pl
tel. 0-502-314078, (71) 7833769

 

organizator: metamorfoza.pl